Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Přednáška Mamavis skvělý zrak bez brýlí Jana Pozlovská

Workshop Jany Pozlovské – Skvělý zrak bez brýlí dne 18.4. v Kadani

Přijďte si poslechnout nejen teorii, ale také prakticky vyzkoušet proč a jak by se mohl váš zrak přirozeně zlepšit tak, abyste se obešli bez brýlí. Ukážeme si, že skvělý zrak není jenom o očích a jak zní to kouzelné slovo, které pomáhá vnést lehkost nejen do vidění, ale do celého života.

V dnešní době už asi není nikdo, kdo by se ve svém životě nepotkal s vadou zaostření – ať už u sebe, nebo u svých nejbližších.  Mohou to být  problémy s viděním do dálky, které ve většině případů vznikají v dětském věku, nebo vidění na blízko, které se zase spojuje s určitými věkovými hranicemi v dospělosti, ale řadíme sem i astigmatismus, tak zvané „líné oko“, tupozrakost a další.

 Brýle se za poslední roky staly všudypřítomnou pomůckou a doživotní berličkou. Ale nemusí to tak být.

 Jiný pohled na vady zraku a na to, jak svým očím dopřát to, co potřebují, si ukážeme 

na workshopu pořádaný Spolkem Mamavis 

dne 18.4.2018 od 18h Střelnice Kadaň

Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně vidíme. Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do toho vnesou trochu více světla. A ukážeme si i to, že to celé vůbec není jenom o očích.

 Dozvíte se praktické rady jak své oči lépe používat a jak se o ně lépe starat a některá cvičení a techniky si rovnou i vyzkoušíme. Budete tak mít možnost už během tohoto večera zažít na vlastní oči, že věci mohou být trochu jinak…

 Workshop je vhodný nejen pro ty, kdo již brýle nosí, ale zajímavé podněty k tomu, jak si zdravý zrak co nejdéle udržet, nabídne i těm, kteří zatím problémy s viděním nemají nebo teprve začínají pozorovat krátkodobá zhoršení.

Všechna cvičení se provádí bez brýlí a očních čoček!

Těšíme se na Vás