Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží

Staňte se součástí příběhu Mamavis

Zaujala vás, podobně jako nás, cesta přírodního léčitele Vincenze Priessnitze? Nabízíme vám víc než naše zábaly Mamavis. Nabízíme příběh, kontakt přes poradnu, podporujme tvořivost dětí, pomáhejme lidem s hendikepem, seniorům a samoživitelkám. Není to vše jen o nemoci, je to o vzájemnosti, sdílení, v zádech s podporou přírodního léčitelství a výjimečné lidskosti Vincenze Priessnitze. Podpořme českou, světově uznávanou metodu s více jak dvousetletou tradicí. Staňte se součástí příběhu Mamavis.
Staňte se součástí příběhu Mamavis

Možnosti spolupráce

1

Obchodník

Práce nám začíná postupně přibývat. A tak už teď jsou vítáni ti, které naše cesta oslovila natolik, že by s ní rádi měli něco společného. Ať je vaše současná profese či odborné zaměření jakékoliv! Pokud vás baví obchodovat, komunikovat se zákazníky a velkoobchody s výrobky, které mají smysl, jsou užitečné. Napište nám či zavolejte, rádi vám představíme naše know how osobně a nabídneme vám pozici, ve které se budete cítit dobře. Začátek je však pro všechny stejný, s odměnou v provizním systému z prodeje. Po 6měsíční spolupráci, nabízíme pracovní pozici, osobní a pracovní růst.
Více o spolupráci
2

Firmy

Hledáte dárek pro vaše obchodní partnery v designu vaší společnosti? Jste firma, která má ráda netradiční dárky pro své obchodní partnery či zaměstnance? Naše výrobky Vám pomohou s benefity pro zaměstnance, příjemně potěší vaše obchodní partnery a logo vaší společnosti formou výšivky či potisku na našem výrobku vám zajistí neomezené prezentování vaší společnosti při různých aktivitách, sportu i léčbě nemoci, a to dlouhodobě! Náš cíl: " Za všech okolností budete všem na očích! Za malé peníze dlouhodobý marketing." I když se necítí nejlépe, jste s ním a pomáháte!
Více o spolupráci
3

Lázně

Hýčkejte si své lázeňské hosty! Zábaly značky Mamavis jsou uznávanou a lékaři podporovanou přírodní léčebnou pomůckou, jedinečnost spočívá v praktickém, komfortním provedení klasického Priessnitzova zábalu, tzn. sloučení 3 vrstev v jednu - tj. mokré, nepropustné a zateplené. Avšak náš víceúčelový zábal má více způsobů použití jak suchou, mokrou a studenou formu. Zábaly využijete i při sportovních aktivitách a rekonvalescenci poúrazových stavů. Vhodný pro každé lázně a maserské salóny i jako reklamní předmět, který si každý zákazník rád odveze domů.
Více o spolupráci
4

Velkoobchod

Hledáte do svého portfólia smysluplný výrobek, který pomáhá a léčí? Staňte se naším obchodním partnerem. Priessnitzův zábal v komfortním provedení by neměl chybět v žádné domácí lékárničce. Pomozte nám novou zdravotní pomůcku dostat i k vaším zákazníkům. Velkoobchodní ceník rádi zašleme včetně propagačních materiálu a vzorku. V případě zájmu Vám naše zábaly osobně představíme.
Více o spolupráci
5

Nemocnice

Používáte v provozu Priessnitzovy zábaly? Ulehčete práci sestřičkám a dopřejte vašim pacientům komfortní podobu Priessnitzova zábalu! Naše Priessnitzovy zábaly se značkou Mamavis jsou podporovány a doporučovány lékaři, a to na záněty horních cest dýchacích, revmatismus, poúrazové stavy atd. Jedná se o komfortní podobu Priessnitzova zábalu, s jednoduchým použitím pro uživatele. Zábaly Mamavis se používají v provozu v Ústecké a Karlovarské nemocnici, na interním oddělení a JIP, kde ulehčují práci sestřičkám. Rádi vám nabídneme spolupráci a v případě zájmu osobně rádi představíme.
Více o spolupráci
6

Lékaři

Doporučujete vaším pacientům Priessnitzův zábal? Třeba jako podpůrnou součást léčby? Víte, že existuje Priessnitzův zábal již v komfortní podobě s nastavitelnou délkou suchého zipu na různé části těla? V případě zájmu vám zašleme propagační materiály včetně vzorku. Pokud se chcete stát i poradcem na našich webových stránkách (pozn. viz odkaz Poradna), napište nám na info@mamavis.cz, rádi, vás uvítáme do našeho týmu. Pokud vás naše výrobky zaujaly a chcete je nabízet, “prodávat“ ve vaší ordinaci, rádi vám zašleme velkoobchodní ceník a nabídku spolupráce.
Více o spolupráci
Rádi s vámi vše probereme osobně. Ozvěte se nám.
Kontakt