Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží

Vítejte v naší poradně

Máte dotaz ohledně produktů Mamavis®, na který jste nenašli odpověď?

 1. Potřebujete poradit s výběrem a velikostí zábalu? Zeptejte se naší asistentky.
 2. Řešíte, na jaké zdravotní problémy jsou vhodné naše zábaly a nenašli jste zatím odpověď? Zeptejte se našich lékařů.
 3. Hledáte doplňky stravy, babské rady, jak posílit tělo a ducha ? Obraťte se na na naše specialisty.

Rádi vám poradí

prim. MUDr. Jaroslav Novotný
prim. MUDr. Jaroslav Novotný
Hlavní lékař Priessnitzových lázní
Od roku 1986 jsem lékařem v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku. Od roku 2000 ve funkci vedoucího lékaře. V roce 2001 jsem byl hlavním iniciátorem obnovení Společnosti Vincenze Priessnitze. Jsem hlavním garantem pořádání každoroční mezioborové konference, která se hlásí k odkazu V. Priessnitze s akcentací na oblast nefarmakologické léčby různých nemocí. Jsme hrdi, že prim. MUDr. Jaroslav Novotný se stal ambasadorem zábalů Mamavis.
Monika Čížková
Monika Čížková
Zdravý životní styl
Pojďme spolu hledat krásu, štěstí, životní energii v těch nejobyčejnějších obyčejnostech a nalézt cestu ke zdraví. Moje cesta trvala dlouhých třicet let ode dne, kdy mi ve dvaceti letech byla vyřčena diagnóza nevyléčitelné nemoci, s ortelem užívání léků po zbytek života. Dnes žiji bez léků, bez bolesti, v plném zdraví. Když pomůžu svým poznáním jednomu jedinému člověku na podobnou cestu, budu za to opravdu šťastná … Moničino motto: „Prvním krokem ke zdraví stačí milovat vodu. Když tak učiníme, jsme na startovní čáře té správné cesty."
Marta Uhlířová
Marta Uhlířová
Cvičením hlasu k pevnějšímu sebevědomí
Dokážeš si pevně stát za svým a být v klidu a nahlas i ve vypjatých situacích? Pokud není tvůj hlas oporou, láme se, nejsi dost slyšet, bolí tě z mluvení v krku nebo tvá slova nemají přirozenou autoritu, zpozorni. Hlas je totiž odrazem psychiky a psychika odrazem hlasu. Často není důležité, co říkáš, ale jak to říkáš. Tvé sebevědomí se ukrývá ve tvém hlase. Mluv celým tělem, usaď do něj hlas, ať ti tělo rezonuje a ty jsi jako břichomluvec. Opři hlas o tělo a získej stabilitu a sebedůvěru. S lehkostí a nahlas ukaž, že tvá slova mají váhu!
Ing. Milan Drábek
Ing. Milan Drábek
Poradce a "spisovatel"
Spoluautor našich příběhů a pohádek. Zajímá vás víc o Vincenzi Priessnitzovi, našich soutěžích, chcete nám napsat o sobě nebo dát tip na pohádku, recept, bylinky, zajímavé lidi atd. Napište mi. Jsem také první, komu se dostanou do rukou vaše obrázky, pohádky, básničky a texty všeho druhu.

Nechte si poradit od našich odborníků

  Odesláním souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámil
  s obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů.

  Otázky a odpovědi

  Melatonin - hormon tmy a spánku -nespavost
  Otázky a odpovědi Trápí vás
  27.12 2021
  8 min
  Otázky a odpovědi
  Otázky a odpovědi
  21.9 2021
  min
  Zobrazit všechny