2013

 

Všechno začalo dne 6. října 2013 narozením mé dcerky Natálky. Přišlo první nachlazení a první návštěva naší paní doktorky MUDr. Kadlecové. Paní Kadlecová nám doporučila pro mne zatím neznámou metodu – metodu zábalů podle Vincenze PriessnitzePriessnitzův zábal, který byl tvořen mokrou plenou, igelitem a ručníkem, však vůbec nedržel na správném místě a Natálce stále padal.

V tom momentě přišla první myšlenka, že by se snad všechny tři vrstvy daly spojit do jedné. Vznikly první náčrty zábalu na hrudník a já začala hledat někoho, kdo by mi zábal ušil. Podařilo se mi potkat naprosto skvělou švadlenu, paní Miloslavu Johanesovou, která zvládla ušít zábal podle mých představ.

Neváhala jsem a svůj nápad jsem si nechala patentovat. Následně jsem rozšířila sortiment o zábaly na krk, na kolena, lýtka a lokty, bačkory a šátky, které jsou také patentované. Více o tom, jak jsem si nechala patentovat své výrobky se můžete dozvědět ZDE.

Spolupráce s mým bývalým manželem nevedla k dobrému konci, více o tomto období v mém e-booku.

2015

 

Máme ochrannou známku Mamavis, více o názvu Mamavis se dozvíte v našem článku zde.

2016

S bývalým společníkem, který zaštítil výrobu pod jeho firmou bok&lK s.r.o. jsme zprvu výrobky značky Mamavis propagovaly na spoustu různých jarmarkových akcí. Na naše prvopočáteční zkušenosti a dobrodružství z cest se můžete podívat v některých našich článcích na blogu.

Založili jsme kategorii Inspirativních lidí, kteří nás na naší cestě oslovili.

2017

Dne 12. května 2017 jsem vyhrála finále podnikatelského inkubátoru StartUp Go. Finanční výhra od Inovačního centra Ústeckého kraje nám pomáhá s propagací výrobků.

Osamostatnila jsem se od bývalého společníka a koncem roku 2017 jsem se začala postupně přesouvat od amatérství k profesionálnímu podnikání prozatím jako OSVČ  se svým novým týmem – Milanem Drábkem, Veronikou Matějčkovou Rochovou, Radkem Miškovským, Miloslavou Johanesovou, Pavlem Brandejsem, Kristýnou Dvořákovou, Janem Kadlecem a Annou Jánskou.

V říjnu 2017 nás NOMINOVALI jako jeden z velmi zajímavých projektů ze střední Evropy. Mamavis se dostal do  TOP 8 nejlepších startupů v kategorii Biotech v soutěži Startup World Cup.

 

 

 

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s VZP pojišťovnou a jsme hlavním partnerem Klubu pevného zdraví. Spolupráci jsem navázala na základě svého příběhu, který pracovníky VZP zaujal. Nyní členové Klubu pevného zdraví mohou využít 10% slevu na naše výrobky.

 

Získali jsme značku KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt, který nám pomáhá poukazovat na kraj, kde tato myšlenka vznikla. 

 

 

Založili jsme Spolek Mamavis, který se zabývá tématy jako je rodičovství, výchova, tradice a péče o životní prostředí. Pořádá akce pro děti a a dospělé včetně letních a příměstských táborů.

 

O našich zábalech, zkušenostech či úspěších jste se mohli setkat v některých časopisech, novinách nebo internetových článcích, které si můžete přečíst v sekci Mamavis v tisku ZDE

Společně s týmem Mamavis věříme, že Vám naše zábaly pomohou lépe zdolat jakoukoliv nemoc či bolest.

Martina Štefanková

Produkty, které vám pomáhají!

Ramena

Vhodný při revmatických potížích, nachlazení nebo k prohřátí v oblasti krční pateře a ramen

Hrudník

Vhodné při zánětu kyčelního kloubu, ledvinové kolice a zánětu prsu při kojení

Krk

Při bolestech v krku a krční páteře

Kojící šátek

K prevenci i k léčbě zánětu prsu při kojení, podpora laktace, použití jako obklad při masivním nalití prsou a bolestivosti...

Zábal na kolena, lýtka a lokty

Lokte a kolena

Pomáhá při revmatických obtížích, růstových bolestech u dětí a zánětu žil (studený obklad nebo aplikace léčivých mastí)

Bačkory

Vhodné při nachlazení, revmatických potížích a při otoku - po bodnutí hmyzem...

Lokte

Pomáhá při bolestech kloubů a revmatických obtížích

Naším cílem je, aby Vás Mamavis pohladil a objal jako milující Maminka. Maminka je největším zdrojem síly, lásky a zdraví. Samotný dotek a pohlazení Matky je nenahraditelný. Také název Mamavis vznikl uvědoměním si této síly.