Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
váhy

ČTYŘI DŮKAZY PRAVDY

Naše země je plná duchovních knih, videí i filmů, setkáváme se s širokou paletou různých náboženství a odlišných přístupů k duchovním tématům. Do toho mnohdy razantně vstupují názory materialistů, kteří popírají jakékoliv nehmatatelné teorie. Smyslem tohoto textu není popírání či obhajování jakékoliv filozofie. Věnuje se vlastním zkušenostem vycházejícím z mnohaleté praxe spojené s přírodní, psychosomatickou a duchovní medicínou a s přijetím všudypřítomnosti vyšší moci – Stvořitele, Boha, Kosmického celku.

Pokud žijeme se Stvořitelem v harmonii a vytvoříme pro něj prostor v našem mozku, dokážeme vnímat vnitřní hlas (tichou intuici) prostřednictvím napojení na Kosmický internet a naučíme se transformovat všudypřítomnou klidovou regenerační Kosmickou energii, dostáváme OD NĚJ  drobné či větší dary občas doslova zázračné, které mohou být pro každého velkou motivací. Kosmický celek je totiž připraven postarat se o naše

tělesné zdraví
duševní zdraví
mezilidské vztahy
hmotné zabezpečení.

Jestliže je v některém z těchto bodů nepříjemná situace, žije daná osoba podle nějakých chybných pravidel. Neustále však má šanci na změnu. Kosmický celek  je totiž ke každé Duši dokonale spravedlivý, nutně však nás potřebuje naučit žít doslova v JEHO KOSMICKÉM NADHLEDU, nic si nebrat osobně, nekritizovat, nehodnotit druhé, zklidnit svou mysl, vnímat tichý hlas intuice atd.

Nebavme se o tom, na čí straně je to, čemu se snažíme říkat „pravda“. Mnohem pragmatičtější je sledovat, v jakém názorovém proudu se dlouhodobě příjemněji a smysluplněji žije. Především k jak kvalitní třetí třetině života vedou ty či ony názorové koncepce. Místo planých diskuzí s oponenty se raději snažme vylepšovat svůj vlastní život. Změny v našem podvědomí mohou být zpočátku nenápadné. Dříve nebo později však přichází od Kosmického celku zázračně užitečné dary, potvrzující správnost nastoupené cesty.

Máte-li zájem o podrobnější informace, napište do bezplatné internetové poradny ladislav.safranek@mamavis.cz