Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
RDESNO MNOHOKVĚTÉ

RDESNO MNOHOKVĚTÉ

Rdesno mnohokvěté je v tradiční čínské medicíně velmi ceněnou látkou. Podobně jako žen-šen či housenice čínská zpomaluje procesy stárnutí.

Užíval jsem jej tři roky nepřetržitě, a znám jeho účinek na nespočtu dalších uživatelů. Mě osobně nejvíce zaujalo tím, jak posiluje naši psychickou odolnost získáním mnohem objektivnějšího nadhledu nad vlastním životem. Nemá na psychiku žádné vedlejší účinky, netlumí myšlenkové procesy ani nezpomaluje naše reakce.

Harmonizace činnosti limbického mozku

Rdesno mnohokvěté harmonizuje činnost limbického mozku a s ním související vegetativní nervovou soustavu a všechny navazující hormonální systémy. Velmi efektivně chrání psychiku a tím celý organismus před nadměrným stresem.

Malá část lidí po něm vnímá i nápadně menší únavnost a vzácně neobvykle velký nárůst životní energie, není to ale hlavní smysl užívání. Poslední dávku pro jistotu doporučuji neužívat večer nebo dokonce na noc – u citlivých lidí by mohla rušit spánek.

Ochranný vliv je dán také tím, že centra pro emoce v limbickém mozku zůstávají v mnohem větším klidu. Rdesno mnohokvěté dokonce zřetelně zvyšuje pocit dobré nálady. Šedá kůra mozková je pak schopna řešit potřebné úkoly, aniž by byla zneklidňována nadměrnou úzkostí, skrytým vztekem, strachem či jinými projevy psychického neklidu. Co se zážitku NADHLEDU týká, mnoho klientů tento účinek vnímá jako možnost řešit události s větším odstupem, větší objektivitou a bez negativních emocí. Řeší se jen to podstatné. Snáze se rozlišují a ponechávají stranou události nepodstatné.

Vliv na činnost tlustého střeva

Harmonizační účinek produktu lze skvěle dokladovat jeho působením na střevní peristaltiku. Pomáhá klientům, kteří mají vlivem psychického přetížení sklon k zácpě, stejně jako klientům, kteří mají v nadměrné stresové zátěži sklon k řidší stolici. Jsou to často situace, kdy lékařská vyšetření nic nezjistila, protože prapůvodní vyvolávající příčinou je psychický problém.

Hypertenze a nadměrný stres

V praxi se osvědčila kombinace dvou bylinek – rdesno mnohokvěté + housenice čínská a doplnění stopových prvků. Je to tzv. podnikatelská trojkombinace znamenitá pro workoholiky, kteří jsou nadměrně vystavováni stresu. Přesné informace se dozvíte v naší lékařské poradně. 

Osteoporóza

Kdo má zájem o podrobné informace, získá je v naší bezplatné lékařské poradně

Kontraindikace

Je nevhodný pro lidi co mají špatnou náladu jako životní styl a vidí vše kolem sebe v temných barvách. Je chybou nabízet rdesno mnohokvěté vrozenému pesimistovi v bláhové naději, že se z něj takto jednoduše stane optimista. Jakmile produkt začne působit proti vrozenému škarohlídství, klient si okamžitě začne stěžovat, že se cítí „nějak divně“ – a má další důvod k hubování navíc.

Další informace

Domácí pěstitele bylinek nepotěšíme. U nás tato bylinka v zimě vymrzá a kořen nestihne dorůst do potřebné velikosti a zralosti. Není vhodné ani pěstování ve vyhřívaném skleníku, protože základní surovina se musí speciálně upravit. V syrovém ani v sušeném stavu požadovaný účinek nemá, naopak uvádí se riziko velmi silného průjmu. Technologicky dostatečně přesný popis úpravy Číňané stále tají.

U této bylinky se objevuje jedna zvláštnost. U některých jedinců může konzumace syrové či nakládané okurky a ředkvičky rušit efekt rdesna mnohokvětého a to během pouhých několika hodin. Zažil jsem to u blízké osoby, pouhé dvě kolečka kyselých okurek na chlebíčku způsobily rychlou psychickou nepohodu – „pád do hlubin“. Úplný návrat do rovnováhy trval téměř tři dny.

Naopak skvělé je, že u řady spokojených klientů máme potvrzeno, že mnohdy ani krátké jednorázové vysazení nepřeruší navozenou a příjemně vnímanou harmonizaci. Jen pokud se Rdesno vysadí dlouhodobě, je pak v případě nějaké nové potřeby nutné začít od začátku útočnou dávkou.

Známky dočasného předávkování při velkých startovních dávkách jsou výjimečné a objevují se u velmi energických, temperamentních klientů a navíc jedině tehdy, pokud nebyla včas snížena vysoká úvodní dávka. Projevy nejsou nebezpečné, spíš trochu humorné: přebytek špatně ovládané energie – nejčastěji nadměrná potřeba stále pracovat, spolu s výrazně sníženou potřebou spánku.

Několik vyjádření spokojených klientů:

„ Děti už mne nemohou rozčílit“

„Jsem jako v nějakém klidném akváriu a nic na mne dovnitř nemůže“

„Jsem jako ve skleněné věži“ – či jinak formulované časté pocity „ochranného skla“.

Dávkování

Počáteční dávkování tohoto pozoruhodného přípravku je zatíženo velmi individuální vnímavostí každého jednotlivce a vyžaduje trochu pozornosti a trpělivosti. Ve výjimečných případech trvá až dva měsíce než se plně rozvine účinek. Opačnou výjimkou jsou lidé, kteří registrují zřetelný efekt již během několika prvních dnů (nejrychlejší nástup vzácně i do druhého dne). Průměrný nástup účinku je tři týdny.

Upozorňujeme, že až na výjimky (nadměrně citlivých jedinců) není účelné začínat malými dávkami. Nízké startovací dávky nezaručují nejcennější účinky rdesna. Výsledkem je pouze zbytečná investice a zklamaný klient. Mnohem efektivnější jsou vyšší startovací dávky, které se odvíjí od hmotnosti klienta.  

V případě zájmu o přesné informace jak rdesno mnohokvěté užívat, napište do naší lékařské poradny Mamavis: ladislav.safranek@mamavis.cz