Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
cordyceps

CORDYCEPS

CORDYCEPS SINENSIS (Housenice čínská) je druh parazitující houby s nejmohutnějšími regeneračními účinky, se kterými jsem se doposud setkal. Silnější účinky má už jen Kosmická energie, ale to už je duchovní medicína.

Významně snižuje únavu a probouzí regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste její účinek. Ani vysoké dávky nezpůsobují žádné nebezpečí pro naše zdraví. Nemá antidopingový účinek, proto ji mohou užívat i sportovci během olympiády či jiných sportovních akcí a nehrozí předávkování. Nepůsobí jako některé stimulanty, které dovedou dočasně vyždímat organismus.

Svého času zkoušeli sportovci stanovit maximální dávku tím, že zvyšovali příjem housenice čínské, dokud byli schopni vnímat zvyšující se výkonnost a následnou kvalitu regenerace po zátěži.

Není vhodné užít poslední dávku večer, protože může organismus nabudit a bránit ve spánku. Před noční směnou či jinou noční aktivitou je naopak velmi účinný.

V rámci prevence není nutno užívat pravidelně.

Pokud necháte kapsli z housenice čínské na lačno volně rozpustit v puse, nejlépe pod jazykem /rychlejší vstřebatelnost do krevního oběhu/, její účinek se zvyšuje. Krevní oběh můžete podpořit vědomým pomalým hlubokým dýcháním na doraz pouze nosem.

Jsou však lidé, na které tento zázrak přírody vůbec nepůsobí, jedná se o malé procento lidí. Jinak než vlastním pokusem na to přijít nejde. Dlouholeté zkušenosti mě dovedly k jednoduché duchovní souvislosti. Někteří lidé s horší psychikou si v rámci dokonalé Kosmické spravedlnosti nezaslouží, aby v nich Cordyceps probouzel energii, kterou by mohli využít nesprávným směrem /sebezničující životní styl atd./.

Pro posílení bioenergie kromě Cordycepsu doporučuji trénovat  NAPOJOVÁNÍ na regenerační léčivou KOSMICKOU ENERGII = PRÁNU = ČCHI = MOŘE LÁSKY všude kolem nás i v nás = ŽENSKÝ STVOŘITELSKÝ PRINCIP = doslova Kosmickou maminku.

V případě zájmu o podrobnější informace pište do bezplatné lékařské poradny Mamavis

ladislav.safranek@mamavis.cz