Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Aritmie

ARYTMIE – SRDCE TRPÍ NEDOSTATKEM KYSLÍKU

Porucha rytmu (či jiné srdeční potíže) jsou nejčastěji způsobeny nedostatkem kyslíku v srdci.

Proto je pro nás všechny velkou motivací, naučit se pomalému hlubokému dýchání na doraz. Většinou dýcháme automaticky. Z různých důvodů se automatické dýchání může utlumit a výsledkem je mělké, povrchní dýchání. K utlumení dýchání může dojít při soustředění na nějakou činnost (práce na PC).
Pomalé hluboké dýchání na doraz se v našem těle podílí na pravidelném odkyselování. Společně se zklidněním psychiky řada potíží se srdečním rytmem (do té doby pro oficiální medicínu nevyléčitelných) zase zmizí.

Moje maminka (nar. 1931) trpěla na arytmie velký kus života. Někdy to bylo dost dramatické – noční zásahy zdravotníků, akutní odvozy do nemocnice, nekonečné a marné polykání chemických léků. To všechno zmizelo, když se naučila své potíže doslova ROZDÝCHAT. Časem se naučila praktikovat VĚDOMÉ DÝCHÁNÍ NA DORAZ preventivně a několikrát denně.

Pro zdravější srdíčko a cévy můžeme tělu dodat koenzym Q10 (v různé kvalitě dostupný ve všech lékárnách) a omega 3 (preferuji přírodní zdroje – především čerstvě rozmixované lněné semínko ve smoothie a vlašské ořechy). Dodáním zásadotvorných minerálů můžeme podpořit celkové odkyselování organismu a elasticitu všech tkání včetně cévní stěny. Minerály je možno tělu dodávat buď pravidelně či nepravidelně.

Vhodnější variantou je jejich pravidelné každodenní podání a navíc doporučuji řídit se podle občasného domácího měření pH moči s pomocí indikátorových papírků 5,0 – 9,0.

A znovu zdůrazňuji důležitou souvislost s hlubokým dýcháním – čím je lepší dýchání, tím menší jsou ztráty minerálů potřebné k odkyselování.

Podrobnější informace zde:

Pro odstranění arytmií je velmi důležité pracovat na zklidnění psychiky (bez zbytečných a stresujících myšlenek) a na získání NADHLEDU nad vlastním životem. Jinak neuzdravíte Duši, ani její tělesnou schránku.

Ke zlepšení psychické stability a emoční odolnosti doporučuji speciálně upravené RDESNO MNOHOKVĚTÉvhodné doslova k mnohaletému užívání. Používal jsem jej tři roky nepřetržitě, než jsem se s jeho pomocí naučil novému životnímu stylu s mnohem větším nadhledem a bez stresu.

Mozek funguje jako biologický počítač a KAŽDÝ člověk jej může sám v sobě přeprogramovat. Jednoduché to není nikdy – starý software v mozku se umí znamenitě bránit. Důležitá je informace, že to jde.

Všechny nemoci a jiné nepříjemnosti jsou bojem Kosmického celku o naše nesmrtelné Duše. 

Podrobnější informace získáte v naší bezplatné lékařské poradně.