Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží

Znáte naše sportovní letní zábaly Mamavis?

Trápí-li Vás laryngitida, ztráta hlasu nebo bolest v krku, lékař Vám jistě doporučí Priessnitzův zábal. My jsme všechny tři vrstvy spojili v jednu a vytvořili Priessnitzův zábal na krk Mamavis. Co je to ale sportovní letní nákrčník? 

Tento zábal byl vytvořen jako prevence proti prochladnutí krku i krční páteře. Nosit jej totiž můžete bez vnitřního dílu, jen jako nákrčník. Pokud v létě jezdíte často autem a pouštíte klimatizaci, určitě znáte, že díky tomu Vás může bolet v krku nebo Vám může prochladnout krční páteř. Tento nákrčník Vás před těmito problémy ochrání. Stejně tak bude skvělým pomocníkem při jízdě na kole nebo při běhu. 

Vyroben je totiž z funkčního softshellu a tak oblast Vašeho krku udrží v teple, a to i když se s nim vydáte třeba i lyžovat na svah. Tento zábal je ale multifunkční, což znamená, že ho můžete využít i jako zábal léčebný. Je totiž opatřen vnitřním dílem, stejně jako naše klasické zábaly na krk. Vnitřní díl má také kapsičku, do které můžete vložit bylinky na inhalaci. Léčebný zábal pomáhá na problémy jako je ztráta hlasu, laryngitida, nebo angína. 

Stejně jako naše léčebné Priessnitzovy zábaly Mamavis najdete na našem eshopu v dospělém i dětském provedení, i tyto zábalové nákrčníky můžete pořídit pro sebe i pro Vaše ratolesti.