Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Priessntizovy lázně Jeseník - návštěva Mamavis

Týden Vincenze Priessnitze

Jako smluvní partner Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku jsme přijali pozvání na tradiční Týden Vincenze Priessnitze. Letos se akce konala při příležitosti 222 let od narození tohoto slavného přírodního léčitele. S obchodní ředitelkou lázní paní Kateřinou Tomáškovou byla dohodnuta účast na dvou celodenních akcích, a to na Dni zdraví 7. října a na Tradičním jarmarku na opravdu krásné přírodní Ripperově kolonádě následujícího dne.

Vyslancem za náš tým byla nová kolegyně Monika Čížková. Její životní styl je pevně spjatý s vodou, samozřejmě co nejstudenější, a zdravým životním stylem vůbec. S léčebnými metodami Priessnitze, a celým jeho životním příběhem, tedy plně souzní. 

Monika Čížková na Jarmarku
Monika Čížková na Dni zdraví

A přesně v tomto duchu se Monika ujala i své role na stánku se zábaly Mamavis ve čtvrtek v sanatoriu Priessnitz na Dni zdraví a v pátek na Tradičním jarmarku. Výsledkem byl neustálý shluk lidí kolem jejího stánku. Ti stáli o Moničino trpělivé vysvětlování, jak Priessnitzův zábal vlastně funguje a jak se správně používá. Živé diskuze, i na téma zdravého životního stylu nebraly konce, a debatovalo se ještě dlouho po skončení obou akcí. Paní ředitelka Tomášková při pohledu na permanentní hrozen lidí kolem Moniky jen s úsměvem nevěřícně kroutila hlavou: „Tak něco takového jsem tu ještě neviděla!“ Za svůj empatický přístup a vysokou profesionalitu opírající se o hluboké a všestranné znalosti sklízela Monika zasloužené uznání. 

A není ani divu, že zásoby zábalů, které s sebou  přivezla do Jeseníků, se rychle tenčily a prakticky vše bylo nakonec vyprodáno.

Moniko, moc ti děkujeme za skvělou reprezentaci a smekáme před tvým obchodním talentem!

Majitelka zábalů Mamavis
Ripperova kolonáda