Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Priessnitzovy zábaly obklady na krk

Rozhovor s Martinou pro ICUK

Martina Štefanková, zakladatelka Mamavis, poskytla rozhovor Inovačnímu centru Ústeckého kraje (ICUK). V květnu letošního roku se Martina se svým projektem účastnila finále podnikatelského inkubátoru StartUp Go pro začínající podnikatele od ICUK, které vyhrála. Následně začala spolupráce mezi Mamavis a Inovačním centrem. Díky inkubátoru Mamavis získal možnost seznámit se se zajímavými a šikovnými lidmi a získat tak nové členy svého týmu.

V rozhovoru se například dozvíte, co pro Martinu bylo v podnikání nejtěžší, jak se změnilo amatérské podnikání k profesionálním s pomocí ICUK nebo co čeká Mamavis v blízké budoucnosti.

MARTINA ŠTEFANKOVÁ: Z PODNIKATELSKÉHO INKUBÁTORU DO TOP 8 NEJLEPŠÍCH BIOTECH STARTUPŮ V ČR

Co pro Vás bylo na začátku podnikání nejtěžší?
Rozhodnout se a udržet pozitivní myšlenku i přes překážky, které se na mé podnikatelské cestě objevily. A že jich bylo hodně, např. naprosto chybějící byznys plán. Vlastně jsem podnikala pouze na základě intuice. Tímto děkuji týmu, který kolem sebe mám.
 
Mít zkušenosti, které máte teď, udělala byste něco jinak?
Rozhodně, ovšem zpětně ničeho nelituji, je to zkušenost, se kterou se dá pracovat. Člověka to posiluje a dotváří jeho osobnost. Určitě bych si lépe vybírala, s kým budu, či nebudu spolupracovat.

Celý rozhovor si můžete přečíst na stránkách ICUK ZDE.