Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Priessnitzovy zábaly obklady mamavis

Restart

Již delší dobu ve mne zrálo rozhodnutí, které směřovalo k tomu, že se musím osamostatnit a směřovat svou cestu tam, kde nebudu tlačena, kde sama nechci být. Ocitla jsem se v pozici, kde mi nebylo dobře.

V září 2016 mi skončila rodičovská dovolená a čekalo mne rozhodnutí, zda ukončit pracovní poměr na Základní škole, kde jsem měla stálé finanční zázemí a jistotu. Při plném pracovním úvazku na ZŠ by nebylo možné se zároveň věnovat cestě Mamavis pod firmou, která mi zajišťovala zázemí.  Zaměstnání na ZŠ jsem ukončila a nastoupila do Občanského sdružení Světlo, kde jsem měla flexibilní zkrácenou pracovní dobu. Doučovala jsem děti v pěstounské péči. Tato práce mne naplňovala a velice bavila. Avšak můj čas jsem musela dělit mezi péči o značku Mamavis, mou dcerku Natálku a doučováním dětí.

Zjistila jsem, že můj čas je vzácný a není ho tolik, abych ho mohla tříštit mezi cizí firmou, která prodávala výrobky pod značkou Mamavis a komunikací s týmem, ze které jsem měla pocit, že pomalu a jistě nikam nevedla. Chtěla jsem se naplno věnovat nové cestě Mamavis bez vysilující komunikace a názorových neshod.

Tímto chci poděkovat všem těm, kteří mi pomohli v nelehkých začátcích, které byly velmi dobrodružné, přátelské, ale zároveň náročné.

Přestože se naše cesty rozešly, přeji všem mnoho štěstí na vaší další cestě.

Od 1.7.  začalo mé profesionální dobrodružství s novým týmem, který Vám představím v brzké době včetně nových  stránek www.mamavis.cz.