Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Oslava maminek s Mamavisem

Oslava všech maminek a co vyjadřuje název Mamavis?

DEN MATEK. To je den, kdy vzdáváme dík všem maminkám. Maminkám, které se o nás tak pečlivě starají, předávají nám lásku a sílu jít za svými sny, za tím, co nás baví. Dávají nám energii, abychom se zvládli sami o sebe postarat a učí nás podle svého nejlepšího přesvědčení. Někdy nám pěkně lezou na nervy, když nám radí, jak co máme udělat, jak se obléct, nebo co si vzít s sebou na výlet… I přes různá úskalí své maminky nade vše milujeme a děkujeme jim za to, co nám v životě daly. Tím největším darem je láska, mateřská láska, láska k sobě samým, láska k lidem, ke zvířatům, k věcem, k přírodě…ale i láska, kterou jim opětujeme. Přejeme proto všem maminkám spoustu trpělivosti, síly a lásky! Nezapomeňme na ně tuto neděli 13. 5. 2018 a darujme jim malý dáreček, třeba i zábal plný lásky, síly, bezpečí a zdraví. Můžete jej i pěkně pomalovat a vložit tak do něj i kousek sebe. 

Tento den je svým způsobem i oslavou zábalů Mamavis. Vždyť vznikly díky jedné mamince na mateřské dovolené. Vznikly díky mamince, která láskou ke své dceři vymyslela výrobek. Vymyslela něco, co malému miminku usnadnilo léčbu nachlazení. 

V té době ještě ale nevěděla, že by vylepšené zábaly mohly pomáhat i ostatním maminkám. Následně začala vymýšlet další způsoby použití. Zábaly stále vylepšuje tak, aby nám všem byly pohodlné a víceúčelové. Začala šířit povědomí o metodě, která tu je s námi už 200 let. Shání odborné informace o metodě studených mokrých zábalů dle Vincenze Priessnitze, zakladatele tzv. hydroterapie, ale i o metodách používajících teplé suché zábaly včetně použití bylinek.

Víte, co název Mamavis vůbec znamená?

Název Mamavis vznikl uvědoměním si síly slova Máma. Slova, které je silné v každém jazyce, které si zaslouží úctu a obdiv. Máma je něco nenahraditelného. Mateřské objetí je lék na všechny bolesti světa. Skláníme se před všemi Matkami. Jste úžasné!

Maminka je pro nás i Matka Země, která nám nabízí plnou náruč přírodních zdrojů, zaopatřuje nás půdou, vzduchem, zelení a vodou. Bez této Matky, která nás svým způsobem kojí do konce našeho života, bychom nepřežili jediný den. Je to Matka s velkým M, která je hodna naší lásky a uznání. Maminka, která trpělivě čeká na své děti, až ji obejmou a řeknou:  “Maminko, děkuji Ti”.

Mamavis je zkratka Mámy, která ví…, Mamavis je Máma, která ví, co je pro děťátko nejdůležitější, Mamavis je krásná žena se šarmem a elegancí, Mamavis je dívka plná energie a nápadů, Mamavis je dítě, které si umí hrát, tančit, malovat, zpívat a smát se,  Mamavis je síla a bezpečí, Mamavis je cesta ke zdroji, Mamavis je příroda, která léčí, Mamavis je zdroj poznání, Mamavis je objetí plné lásky, Mamavis je odvaha jít za svým snem, Mamavis je strom s pevnými kořeny, jeho větve sahají vzhůru, ale i k Zemi, kde tvoří ochranu, Mamavis je Vesmír, který inspiruje, Mamavis je řekou, která proudí k srdci…

Svým způsobem mohl název Mamavis vzniknout také spojením latinských slov mamma = máma a vis = síla. Náhoda? Osud? Máma je jako zdroj LÁSKY, SÍLY A BEZPEČÍ.

Co znázorňuje logo Mamavis?

Srdce znázorňuje lásku, zejména mateřskou lásku, která je nejsilnějším zdrojem a intuitivním cítěním matky.

Samotný symbol ležaté osmičky je znakem hojnosti, zdraví, lásky a štěstí. Barvy v logu jsou doplněny základními čakrovými barvami, které tento účinek zvyšují.

Nezapomněly jsme tento symbol zakotvit stužkou směřující k Zemi a uzavřít. Uzavření znázorňuje trojúhelník, zdroj ženské síly. Hotové logo nám evokuje Anděla, že by Anděla zdraví, který nás vede či napomáhá samotnému léčení?

Zajímá Vás cesta a příběh maminky podnikatelky?

Její příběh si můžete přečíst v jejím e-booku „Maminka podnikatelkou na plný úvazek“ Ke stažení zdarma zde: http://mamakteravi.cz/ebook-zdarma/