Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Naše síla

Naše síla je v nás

Vážení čtenáři,

ráda bych se podělila o zdroj naší síly. Naše síla pramení z přátelství, z důvěry a z našeho snu, který realizujeme. Mamavis je připraven zvládnout jakoukoliv cestu, kterou nám život připravil. Cesta, kterou jsem se vydala nebyla posetá pouze květy, byla poseta zkušenostmi, řadou omylů, učením se novým věcem, a pevnou vůli tj. vírou.

Naše síla pramení z nás jako celku

Naše důvěra a víra v naší cestu je stále zkoušena. A my děkujeme, neboť sílíme, jsme více a více zakořeněni, rosteme do výšky a naše větve sahají vzhůru i k zemi, kde tvoří ochranu. Jsme jako strom, který nelze obejmout jedním člověkem, strom, který nelze vyrvat s kořeny. Vidíme naší cestu z výšky, která je široká a nádherná.

Sílu a víru má každý z nás v sobě. Někdo více, někdo méně, ale vždy na ní může pracovat. Pokud se rozhodnete a věříte i přes své vlastní pochybnosti a pochybnosti svého okolí, pak jste vyhráli. Vyhráli  jste být silnějším člověkem ve všech činnostech svého života. Věřte si! Buďte silní! Nepochybujte, i když  jste právě na dně. Dno je učitelkou, dno je zdrojem síly a růstu.  Vítejte ho, neboť z Vás vytvoří nového člověka. Člověka, který ví, že je vše v naprostém pořádku a vše je dokonalé, i když se to na první pohled nezdá. Ví, že vždy je o něj postaráno, neboť život je lekce a růst. Ví, že život je dar, život je zkušenost, život je kouzlo, život jste Vy. Až získáte tuto víru sami v sebe, již Vás nic nedokáže porazit, zničit, vyděsit. Znát své dno, ale zároveň vidět světlo je mostem ke zralosti a dospělosti.

Vítejte nepřítele, neboť nepřítel je Váš největší učitel a Zdroj poznání.

Stav spokojenosti vystihuji:
Obdivuji se, neboť jsem to dokázala. Miluji se, neboť v sobě vidím krásu jemné síly a pevné vůle.  Jsem se sebou spokojená, neboť jdu cestou, které věřím, kterou vítám a kterou tvořím svým příběhem.

Síla mě živí, dává růst a tvar, vychovává mě, vede k dospělosti, chrání mě. Koná, ale nevytváří závislost, dospívám. Tomu říkám tajemná moc.

Někde pod nebem je kořen světa, který zakořenil v Matce Zemi pod názvem Mamavis, Máma která ví… Co bylo správně zaseto, vzklíčí a nebude nikdy opuštěno, co bylo dobře zakořeněno, nebude nikdy vytrženo.

Tato síla je opravdová, důvěřuj životu, důvěřuj přírodě, pěstuj tuto sílu v dětech, pěstuj tuto sílu sám v sobě. Vrať se k Mamince Zemi, k vodě, k zeleni, vrať se ke svému Zdroji.

Naše cesta je široká, ale lidé dávají přednost postranním stezkám. Vrať se zpět na cestu k sobě, neboť vše je uvnitř každého z nás.

Pojďme, Věřme, Buďme silní…