Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Očkování a jeho vliv na zdraví dítěte pořáda Mamavis ve spolupráci s Ludmilou Elekovou

LUDMILA ELEKOVÁ – Očkování a jeho vliv na zdraví dítěte

MUDr. Ludmila Eleková, praktická lékařka pro dospělé, absolvovala roku 1990 Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy s vyznamenáním. Následně získala atestaci v oboru všeobecné lékařství pro dospělé.

Od roku 2007 jsem se věnovala pouze alternativní léčbě, především homeopatii. Důvodem pro mé rozhodnutí bylo zejména přesvědčení, že konvenční medicína pacienty neuzdravuje, jen jejich příznaky potlačuje a tak konzervuje jejich primární patologii, která se dále prohlubuje a zhoršuje.

Jejím velkým zájmem je také výživa. Lékaři se na fakultě nenaučí o výživě téměř nic, pokud se o ní sami nezajímají a dále se sami od sebe nevzdělávají. Nejsou tudíž kvalifikováni k tomu, aby se k výživě vyjadřovali. Paní doktorka Eleková studuje výživu přes 18 let a na vlastním těle si vyzkoušela, jaký může mít výživa vliv na lidské zdraví.

Od února 2011 otevírám novou praxi praktického lékaře, kde chci integrovat všechny své znalosti a dovednosti a nabídnout pacientům skutečnou léčbu, zaměřenou na příčinu jejich nemoci, ať je to strava, stres, toxiny, emoční problémy, traumata nebo cokoli jiného.

Více informací o MUDr. Ludmile Elekové si můžete přečíst na jejím webu.

Očkování a jeho vliv na zdraví dítěte

Očkování je poslední dobou horké téma. Z dobrých důvodů. Jedním z nich jsou rostoucí obavy rodičů z jeho bezpečnosti, prosakování znepokojivých informací na veřejnost, například o hliníku a jiných toxinech ve vakcínách. Je také veřejným tajemstvím, že se nežádoucí reakce nehlásí, jak by měly. Uznávají to i úřední autority v různých zemích. Proto jsou oficiálně udávaná čísla o jejich výskytu a z toho dovozovaná bezpečnost pochybná.

Přijďte diskutovat a poslechnout si přednášku paní MUDr. Ludmily Elekové dne 24. března 2018 do Kulturního domu Střelnice v Kadani.

Sledujte naše akce Mamavis na  blogfacebook a instagram, kde budeme sdílet všechny informace o akci.

Událost na facebooku ZDE.

Možnost zakoupení vstupenek ZDE.