Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
mamavis tým

Jsme holky v kurzu :)

Před nedávnem jsme se přihlásily do online kurzu Podnikání z pláže Stáni Mrázkové a to doslova za 5 min. 12 hod., že by už naše tradice? Není to poprvé a už se tomu smějeme, asi to má pak pro nás větší kouzlo.  Učíme se všechno možné a občas i nemožné ohledně online podnikání tj. psaní eBooku, tvorba blogu, psaní článků, e-mailové komunikace, natáčení videí apod. No máme hlavu jako balón, ale baví nás to! A o tom to všechno je, když vás něco baví je fajn to následovat a nesejít z cesty, více v článku Martiny Š. Naše síla je v nás.

I když někdy je to sakra těžké, hlásí se prokrastinace a taky naše děti, které v daný moment vůbec, ale vůbec nezajímá, že už vám zbývá třeba jen 10 minut k dokončení úkolu, protože potřebují zrovna napít, čůrat nebo malovat vodovkama anebo radši plastelína? Ne ne, mačkat čudlíky klávesnice bude lepší :-), alespoň mamince pomůžu… Trpělivost hlavně trpělivost. Je fakt, že večer se pracuje lépe, klid a ticho, ale to se zase tělo začíná hlásit o svůj klid a spánek, když se ve 2.00 ráno snažíte dohnat co můžete. V 5.45 hod. zvoní budík, vstávat hola hola školka a práce volá, ajajaj s úsměvem do nového dne!  Úspěch není zdarma a bez odříkání, a tak se začne někde uvnitř hlavy hlásit pan rozum a ptát se, zda to má vše smysl a proč si radši večer nečíst knížku, nebo si třeba nedat vínko s manželem?

No a pak vám druhý den, když už rozum rozjíždí svůj negativní monolog, zazvoní pošťák a dá vám krabici jakože dárek! Nedočkavě řežu, trhám, škubu a uvnitř je kokos… cože kokos a originál zabalený z Thajska? Už mi dochází odkud vítr vane. Jde o víc než milé překvapení od Stáni Mrázkové a další úkol z kurzu, protože jak se dočítám v doprovodném dopise, úkolem je, zjistit si, jak se správně kokos „otvírá“. Super, i kdyby nic, minimálně si odneseme i s ostatními účastníky zájezdu na pláž informaci jak na kokos, nebo spíše do kokosu.  Další úkol zněl, pořídit foto s kokosákem a poslat k pobavení ostatních členů kurzu na fb do uzavřené skupiny, nebo i svých přátel. Vše už dávno splněno a výsledné foto připojuji i zde s podtitulkem Zatím jen u nás v kuchyni pod Dracenou, příští bude z pláže. 

Kokosák
Kokos

Takže rozum neposlouchám a jde se dál tvořit, snažit se a hlavně nesejít z cesty. Úspěch je jen pro ty co vytrvají! Již jsme spustily náš nový blog www.mamavis.cz, kde právě nyní čtete tento článek a také náš 1. eBOOK ZDARMA je již hotov a bude spuštěn 22. 04. 2016 název – Maminka podnikatelkou z 1+1 na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad – Jde o příběh, který vám ukáže, že náhody neexistují, příběh, který vám dodá sílu jít svou cestou, přestože rozum občas velí NE  + něco ze zákulisí vzniku a cesty společnosti Mamavis – Máma, která ví… autorka Martina Štefanková, úprava textu Gita Vaňková, odborná korektura Eva Culková a Mgr. Alena Tučímová.