Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Preissniz obklad zábal na krk

Bolest v krku

Kdo by si nevšiml, že většina lidí v poslední době bojuje s nedostatečnou imunitou a častými respiračními chorobami. A přitom potřebují všichni chodit do práce, do školy a pokud onemocníme, potřebujeme se zotavit v krátkém čase.

Nejlepší pomocník při bolestech v krku a nachlazení

Úlevu a zrychlení léčby přináší Priessnitzovy zábaly. Nyní v komfortní podobě od společnosti Mamavis.  Víte, že je Vincenz Priessnitz objevil již před 220 lety? Od té doby se staly osvědčeným prostředkem pro zmírnění příznaků a zkrácení potřebné léčby.

Ale pozor, zatímco mnozí známe Priessnitzovy zábaly ve formě původních zábalů/obkladů, které na těle špatně drží, kloužou či z nich kape voda, můžete být překvapeni, že dnes existují zábaly navržené pro opakované použití, které mohou být součástí vaší domácí lékárničky. Tyto moderní verze zábalů jsou vyrobeny z bavlny s vysokou gramáží a jsou opatřeny vnitřními kapsami, které lze naplnit léčivými bylinkami či esenciálními oleji. Vyrábí je firma Mamavis healing care a získala s nimi několik ocení, např. jako firma roku Ústeckého kraje.

Jedním z výhodných aspektů těchto zábalů je jejich udržovatelnost a možnost opakovaného použití. Zapomeňte na jednorázové nepraktické zábaly a pořiďte si moderní Priessnitzovy zábaly pro opakované použití, které lze snadno vyprat a opakovaně používat.

„Nová koncepce a technologický postup šití pomáhá nejen ve zdravotnictví, ale i v domácím prostředí“Priessntiz zábal obklad Mamavis laryngitida, bolest v krku, nachlazení

Priessnitzovy zábaly mohou být aplikovány na různá místa na těle, např. krk, hrudník, ale i kolena nebo hlava. Jejich účinnost spočívá v kombinaci tlumení zánětu, podpory cirkulace a uvolňování svalového napětí, což může vést k rychlejšímu zlepšení stavu dítěte i dospělého.

Pro všechny, kteří se chtějí z respiračních onemocnění rychleji zotavit či zlepšit prokrvení periférií a zmírnění bolestí při neuropatiích a hledají přírodní a šetrné podpůrné prostředky ke konvenční léčbě jsou Priessnitzovy zábaly bezpečnou a účinnou volbou. Pro další informace a tipy na použití se podívejte na stránky mamavis.cz, kde najdete užitečné rady a doporučení od odborníků. Firma nabízí i poradnu. Priessnitzovy zábaly totiž uleví i v případě celé řady dalších onemocnění.

Zasloužíte si nejlepší péči a Priessnitzovy zábaly mohou být právě tou správnou volbou pro podporu Vašeho zdraví a pohody.