Po sportu Při sportu
klokan
Dárkové zboží Dárkové balíčky Doplňky stravy Přírodní kosmetika Lékárna Literatura Kojenecké zboží
Bára Cirklová Inspirativní ženy pro Mamavis

Bára Cirklová

Vážení přátelé,

ráda bych vám představila Barboru Cirklovou, která si Mamavis našla sama. Jako naše zákaznice napsala o nás krásný článek na svém blogu. Navázali jsme přátelský vztah a její kreativní práci bychom rádi představili, neboť tato mladá dívka má vážně talent. Podívejte se na její krásný příběh a tvorbu.

Bára Cirklová

Mamavis inpirativní lidé

Na březen plánuji i malou výstavu v Písku, pokud to protikoronovirová opatření umožní.
Jsem vděčná, že mám tak úžasného muže, který mi pomáhá rozvíjet moje kreativní já a je mi vždy oporou. Mé dcery zrovna tak. Jestli máte děti, určitě sami víte, jak dokáží vzbudit inspiraci a nadšení, vlastně pro cokoli.
Blog byl (a stále je) pro mě způsobem, jak dělat něco kreativního, jak uspokojit svoji touhu po psaní. Stal se místem, kam jsem si ukládala osvědčené recepty, kam jsem psala své zkušenosti s dětmi, které by se pak mohli hodit i dalším lidem a mnoho dalšího. Pomáhal mi zaznamenat vzpomínky, protože má paměť není žádná sláva. Časem mi blog pomohl najít i zajímavé lidi a možnost navázat zajímavé spolupráce. Doufám, že bude https://baryblog.cz/ pro všechny lidi stejně přínosný, jako je pro moji maličkost. Pokud jste fanoušky sociálních sítí, snažím se přispívat i na ně, zkuste se podívat třeba na Instagram – https://www.instagram.com/baryblog.cz/ .
Podpora rodiny a přátel, nadšení čtenářů, to je všechno úžasný hnací motor, za který jsem a vždycky budu vděčná. Děkuji Bára:)