fbpx
 

O nás

 

Jsem Martina Štefanková. Jako maminka malé dcery Natálky jsem vymyslela a vyvinula, jak úžasnou přírodní léčivou metodu Vincence Priessnitze používat komfortně. Tedy už ne jako domácí kombinaci mokré pleny, igelitu a ručníku, ale v komfortním provedení pro různé části těla. 

Fascinována životní cestou Vincenze Priessnitze a poznáním, že příroda skutečně léčí a můj výrobek výborně funguje, jsem se vydala cestou, jak poskytnout prospěch z mých zábalových pásů co nejvíce lidem. A vlastně i zvířatům, vždyť právě u nich Vincenz Priessnitz začínal.  A tak vyvíjím velké úsilí na poli podnikání, ač mi předtím rozhodně nebylo „mým šálkem kávy“. Naštěstí nejsem na vše sama. Postupně se kolem mne tvoří tým šikovných lidí, kteří si také zamilovali přírodní léčivou Priessnitzovu metodu a táhnou se mnou za jeden provaz. Stejně jako u mne, je to pro ně mnohem více než práce.     

Mezníky, které nám ukazují, že jdeme správnou cestou, jsou úspěchy v soutěžích začínajících firem. Na samém začátku to byla StartUp Go pořádaná Inovačním centrem Ústeckého kraje. V roce 2017 jsme se dostali v mezinárodní soutěži STARTUP WORLD CUP do TOP 8 nejlepších startupů v kategorii Biotech. Naposledy nám udělala radost v soutěži Nastartujte se s Komerční bankou. 

Účelem naší firmy Mamavis healing care je ukazovat, že příroda léčí, a nabízet nová řešení ve formě praktických výrobků každodenního užití, které to velmi dobře umí. Naší velkou ambicí je pomáhat zdolat nemoc jednoduchou a časem ověřenou přírodní metodou Vincenze Priessnitze. Obohatili jsme ji navíc o recepty našich babiček. Klíčovými slovy našeho snažení jsou zdraví a příroda. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. 

A držíme se hesla „Ctěme staré, vítejme nové!“ 

Bc. Martina Štefanková

zakladatelka a jednatelka

+ 420 606 416 910

martina.stefankova@mamavis.cz

Ing. Petr Varinský

prokurista 

petr.varinsky@mamavis.cz

 

 

Jana Pivničková,

Tereza Krausová

 

online marketing

 

Kamila Karlíková

asistentka

+420 704 060 558

kamila.karlikova@mamavis.cz

 

 

Iveta Mothejzíková

Mirka Lauferová

Martina Kafková

šicí dílna