Členové Mamavis týmu

Jsme tým, který se zabývá výrobou a prodejem zábalů dle Vincenze Priessnitze a jejich inovací. Ač jsme každý z různých oborů, spojuje nás mateřská loď s názvem MAMAVIS, která je založena na přátelství a důvěře. Posádka naší lodi je připravena zvládnout jakoukoliv bouři, kterou na své cestě potká, neboť ví, že za každým mrakem na nás čeká slunce.

Bc. Martina Štefanková

Zakladatelka značky Mamavis

 

“Miluji přírodu a svou práci. V našem týmu se zabývám propagací značky Mamavis, obchodní činností, vývojem dalších produktů a zdokonalováním stávajících. Když zrovna nepracuji, věnuji se mé malé dcerce Natálce, která je pro mne velkou učitelkou trpělivosti, inspirací k tvorbě a vnesla do mého života radost a štěstí. Byla to právě ONA, která mi pomohla NASTARTOVAT mou podnikatelskou činnost v podobě zábalových pásů včetně názvu Mamavis. Dodává mi sílu jít svou cestou a naplňuje mne touhou býti jí DOBROU MAMINKOU.”

 martina@mamavis.cz

Ing. Milan Drábek

Rozvojové projekty firem i vlastní, nejraději inovační

 

“Po absolvování VŠE následovala spousta let praxe v ekonomice – od píky, přes vedení ekonomiky v důlním závodu s 2 000 lidmi, až po ekonomiku v rozvojových projektech. Baví mě výzvy a věci v pohybu. Z otisku dlaně mi kdysi přečetli službu jiným, možná proto mám od roku 1994 vlastní poradenskou praxi. Spolupracuji se začínajícími podnikateli, i s podniky všech velikostí a oborů, nejlépe v týmech v přátelské atmosféře. Užitečné jsou mi zkušenosti získané spoluprací na projektech se zahraničními poradenskými firmami. V MAMAVIS týmu se snažím pečovat o rozvoj projektu jako takového, jde přece o ohromný inovační projekt se vším všudy!”

 milan@mamavis.cz

Veronika Matějčková Rochová

Grafika, obalový design a marketing

 

Od mala ráda kreslím a modeluji, proto jsem se rozhodla pro grafickou školu. Po škole jsem si prošla praxí v reklamní agentuře, abych se nakonec osamostatnila a začala pracovat sama na sebe. Už 15 let tvořím grafické návrhy, obalový design, web design a návrhy potisku textilu. V MAMAVIS týmu se starám, aby kvalitní zábaly měly i krásné obaly a nikdo nás nepřehlédl. Navrhuji také potisk a výšivku zábalů na přání zákazníka.”

 verca@mamavis.cz

Ing. Radek Miškovský

Externí konzultant

 

“Jsem absolvent inženýrského studia oboru Podniková ekonomika a management. Aktuálně řídím podnikatelský inkubátor Inovačního centra Ústeckého kraje (ICUK), kde pomáhám Start-upům s tvorbou business plánů. Dále zajišťuji kontakt s dalšími experty z různých oborů, případně zprostředkovávám kontakt s investory. Týmu Mamavis pomáhám nastavit firemní kulturu a procesy tak, abyste vždy obdrželi zábaly včas. “

 miskovsky@icuk.cz

Miloslava Johanesová

Provozní výroby, švadlena

 

“Pocházím z rodiny, kde každý měl určité nadání k ručním pracím. Já tu svou lásku k šití získala po narození prvního syna v době, kdy toho nebylo až tak moc k sehnání a já toužila mít oblečení podle jistých katalogů, které se mi v tu dobu dostaly do rukou. Postupně jsem se dostala k šití jednoduchých kousků až po složité. U Mamavis jsem od samého začátku, kdy jsem byla oslovena pro zpracování představy zábalového pásu a zároveň ke složení výrobku tak, aby odpovídal hygienickým požadavkům pro děti do věku tří let. Prošla jsem s nimi kus společné cesty a jsem přesvědčená, že to nejlepší je teprve před námi.”

 mila@mamavis.cz

Pavel Brandejs

Obchod, jednání se zákazníky

 

“Dříve jsem byl součástí nadnárodních společností, ve kterých člověk nabude nejednu zkušenost. Proč tedy získané zkušenosti nepředat dále produktu, který má smysl, oslovuje nás všechny, pomáhá a ještě dobře vypadá, i když se vždy necítíme dobře? :)”

 pavel@mamavis.cz

Kristýna Dvořáková

Zajištění provozu a realizace výroby, příprava kurzů a přednášek, švadlena

 

“Pocházím z Klášterce nad Ohří. S manželem máme dvě děti a dvě z předchozího manželství mého muže. Mým koníčkem je šití, a když je to šití něčeho, co pomáhá, tak je to pro mě dvojitá radost. Jsem součástí týmu, který zajišťuje výrobu, pořádá kreativní šicí kurzy a přednášky na téma mateřství, tradice, ochrana přírody, či výchova dětí. Těším se na setkání s Vámi u nás v prodejně, nebo na některé z akcí, které budeme pořádat.”

 kristyna@mamavis.cz

Web_MAMAVIS_Honza

Jan Kadlec

On-line marketing, webové stránky

 

“Jsem studentem fakulty Sociálně ekonomické na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Přes školu, která spolupracuje s Inovačním centrem Ústeckého kraje, jsem se dostal k týmu Mamavis. Starám se o funkčnost webových stránek tak, aby pro Vás byly přehledné a společně s Radkem Miškovským pomáháme firmě s on-line propagací výrobků.”

 jan@mamavis.cz

Web_MAMAVIS_Anicka

Anna Jánská

Stylizace a korekce textů

 

“Jsem studentka Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, oboru Chemie a analýza potravin. Za studium na této škole jsem velice vděčná. Snažím se díky ní o věcech přemýšlet z různých pohledů. Zajímá mě výživa lidí a s ní spojené zdraví. Už od základní školy mám ráda češtinu a přírodní vědy. K týmu Mamavis jsem se dostala přes mého přítele Honzu Kadlece, kterému jsem chtěla s prací u Mamavis neustále pomáhat. Nápad vytvoření moderních zábalů mě nadchnul neuvěřitelným způsobem! Pamatuji si, že jako malá jsem zábaly s igelitem a k tomu ještě se sádlem (nebo co to bylo) z celého srdce nenáviděla! Jsem naprosto šťastná, že mohu pomáhat s tak skvělým projektem. Na webových stránkách e-shopu a blogu se snažím o úpravy textů tak, aby byly dobře čitelné. :)”

 anna@mamavis.cz

velikost_MAMAVIS_krk

Mgr. Eva Culková

Tvorba didaktických pomůcek

 

“Jsem maminka třech dětí, čerstvě babička, profesí učitelka. To, co mě provází celý život a nesmírně mě to baví, je hledání různých cest ve výchově a vzdělávání i ke zdraví a životní rovnováze.
Ráda se učím od moudrých lidí a obdivuji zapálení a cílevědomé počínání mladých, kteří jdou za svým snem. Proto obdivuji i Martinu, která Mamavis založila, nenechala se odradit od svého záměru a úspěšně pokračuje ve své práci. Vážím si toho, že mohu být v takovém týmu.
Ráda pomohu při rozšíření o další produkty, které by měly sloužit jako manipulační didaktické pomůcky pro děti a jejich hravé rodiče.