fbpx

Kariéra v Mamavisu

7 věcí, které musíš vědět dříve, než se k nám přidáš

Možná hledáme právě tebe

 

1. Je důležité, abys práci dělal/a srdcem.

2. V týmu se maximálně podporujeme. 

 • 3. Známe všechny činnosti svých kolegů dle Baťovy školy.
 •  
 • 4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.
 •  
 • 5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči kolegům.
 •  
 • 6. Máme know-how, díky kterému pomáháme zdolat nemoc přírodní cestou dle osvědčené metody Vincenze Priessnitze ve stovkách domácností, zdravotnických zařízeních a firem. Tuto komfortní technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.
 •  
 • 7. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme

Stále jsme ještě spíše na začátku naší velké cesty. Ano, velká dozajista bude! Práce nám začíná postupně přibývat. A tak už teď jsou vítáni ti, které naše cesta oslovila natolik, že by s ní rádi měli něco společného. Už nyní, nebo třeba později. Ať je vaše současná profese či odborné zaměření jakékoliv!

 1. 1. Máte rádi výzvy?
 2. 2. Nejvíce nás zajímáte vy, co vás lákají velké výzvy! A více než na peníze a osobní výhody se chcete ptát na účel naší firmy; odkud a kam se ubíráme
 3. 3. příležitost k seberealizaci jsme připraveni vám nabídnout. Jako ten nejlepší doping motivace.
 4. 4. Kontakt na nás máte. Budeme si vážit, když se na nás obrátíte. Výzvou pro nás vůči všem je BÝT FÉR, A DÁT ŠANCI, JAK JEN TO NA NAŠÍ CESTĚ PŮJDE.

Regionální partner (OBCHODNÍK)

Chceš přinášet klientům hmatatelnou pomoc ?
Toužíš po samostatné práci a chceš přitom být členem týmu,
kde jsou si lidé vždy vzájemně ochotní pomoci?
Vždy sis troufal/a na administrativní pozice, ale přesto tě napadlo, že máš navíc?
A už dnes máš výborné výsledky ve svém dosavadním konání?

Pokud ano, pak možná hledáme právě tebe!

 1. Náplní tvé práce bude oslovování velkoobchodů, zdravotních zařízení, lékáren a firem. Chceme, aby se naše komfotní podoba priessnitzova zábalu dostala do všech domácností v době, kdy to nejvíce potřebují a to v době nemoci. Náš produkt by neměl chybět i při provozování sportu jako je běh, brusle, kolo, lyže. Chraňit si své zdraví je pro nás důležité!   

  Pomůžeš nám s tím?  

  POZOR! Tato práce je tvrdá a náročná! Budeš si muset vybudovat svou klientelu. A navíc se budeš první měsíce věnovat nejen obchodu, ale i své kvalifikaci, aby se z tebe stal samostatný plně kompetentní konzultant, který dokáže poradit klientům v každé situaci.

Pro tuto práci ti nesmí chybět následující

 • 1. dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe),
 • 2. touha pomáhat přírodní cestou a prosadit se v obchodě,
 • 3. potřeba posouvat sebe a své okolí neustále vpřed,
 • 4. uživatelská znalost práce na PC a řidičský průkaz sk. B.
 1. Místo výkonu práce: ČR

  Chceš-li dostat příležitost ukázat, co v tobě je, a pořádně „roztáhnout křídla“, moc rádi ti to umožníme!
  Kontaktuj nás přes formulář níže – my odpovíme každému.

 1. Pravidelně pomáháme našim klientům zdolat nemoc komfortním zábalem Mamavis

Zaujala tě možnost být součástí Mamavis týmu, ale nejsi si jistý/á, jestli uvedená pozice je pro tebe? Nevadí! Prostě nám napiš a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

 1.  

 2. Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

  Informace pro účastníky výběrového řízení:

  • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.
  •  
  • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.
  •  
  • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.
  •  
  • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.

Kontaktujte nás přes formulář

Mamavis.cz

Odebírat newsletter

Přejete si vědět více? Napište svůj email a pošleme Vám newsletter s informacemi o produktech a akcích. Email slouží pouze informativně a nebude s ním nijak manipulováno.

newsletter Mamavis.cz
Souhlasím se zpracováním osobních dat *